Kontakt

Gimle
Helligkorsvej 2
DK-4000 Roskilde
CVR: 25 36 12 37 (FONDEN-GIMLE)

Læs Gimles persondatapolitik her.

Kontorets åbningstider
Tirsdag – fredag: 13.00 – 16.00.
Telefon: +45 46 37 19 82

“Behøver jeg virkelig ringe til jer?” Nej – skriv os gerne en mail, så havner din henvendelse det rette sted.

“Hvem skal jeg så skrive til?” Svaret kommer her:

Er du eller dit band allerede booket? booking@gimle.dk

Vil du spille på The Raven? cafe@gimle.dk

Vil du spille i Tanken? Udfyld formularen her

Vil du gerne leje Gimles lokaler? udlejning@gimle.dk

Vil du reservere bord på The Raven? bordreservation@gimle.dk

Vil du være frivillig? frivillig@gimle.dk

Har du andre spørgsmål? mail@gimle.dk

ANSATTE

Dennis Larsen
Driftsassistent
dennis@gimle.dk

Emil Egeskov
Eventeknikerelev
emil@gimle.dk

Esther Rey
Barassistent
esther@gimle.dk

Gry Dahl-Jensen
Regnskabschef
gry@gimle.dk

Henrik Holm
Projektleder
henrik@gimle.dk

Jannik Søborg Nielsen
Bar- og driftschef jannik@gimle.dk

Jesper Rasmussen
Regnskabsmedarbejder
jesper@gimle.dk

Jason Wallies
Eventeknikerelev
jason@gimle.dk

Kirsten Tranborg Hansen
Frivillighed
kirsten@gimle.dk

Lauge Hede Kjærum
Programchef
booking@gimle.dk

Laust Sørensen
Køkkenchef
laust@gimle.dk

Louise Væver
Frivillighed
louise@gimle.dk

Mark Anthony Dangaard-Ford
Teknisk chef
mark@gimle.dk

Maria Daa Stridsland
Grafiker (freelance)
maria@gimle.dk

Maria Grongstad
Souschef / PR- og markedsføringschef
mariag@gimle.dk

Sebastian Hjort Jørgensen
Kok

Torben Eik Jacobsen
Spillestedsleder
torben@gimle.dk

Victoria Lynderup Kristensen
Produktionskoordinator
victoria@gimle.dk

Kommende arrangementer