Kontakt

Gimle
Helligkorsvej 2
DK-4000 Roskilde
CVR: 25 36 12 37 (FONDEN-GIMLE)



Vis stort kort

Kontorets åbningstider: 

Tirsdag - fredag: 10.00 - 16.00. Telefonerne er lukket mellem kl. 12-13 pga. frokost.

Telefon: +45 4637 1982
Telefax: +45 4632 1223

"Behøver jeg virkelig ringe til jer?" Nej - skriv os gerne en mail, så havner din henvendelse det rette sted.
"Hvem skal jeg så skrive til?" Svaret kommer her:

---------

- Er du eller dit band allerede booket? booking@gimle.dk

- Vil du spille i Gimles Café? cafe@gimle.dk

- Vil du spille i Tanken? booking@gimle.dk

- Vil du gerne leje Gimles lokaler? udlejning@gimle.dk

- Vil du reservere bord i caféen? bordreservation@gimle.dk

- Vil du være frivillig? frivillig@gimle.dk

- Har du andre spørgsmål? mail@gimle.dk


Ansatte på Gimle

Lars Sloth lars@gimle.dk Maria Daa Stridsland maria@gimle.dk
Spillestedsleder     Grafiker  
         
Maria Grongstad mariag@gimle.dk Thomas 'Burger' Buur burger@gimle.dk
Souschef, Markedsføring     Teknisk chef  
         
Gry Dahl-Jensen gry@gimle.dk Pernille Kyndby pernille@gimle.dk
Økonomi     Restaurations & servicechef  
         
Lauritz Jørgensen booking@gimle.dk  Jannik Søborg Nielsen jannik@gimle.dk
Booker      Projektleder  

 

 

Gavekort til Gimle

 

SØG ARRANGEMENTER

SAMARBEJDSPARTNERE